Mustang

Tato značka, dnes velmi populární, začala psát svou historii už v letech 1932 v Německu. Zakladatelkou firmy byla Luise Hermann, která chtěla pomoci manželovi, jelikož jeho podnikání se nezdařilo. Původní zaměřením této značky byla pouze textilní výroba. Vzhledem k rozvoji trhu každá firma musela zabojovat a stát se výjimečným, Pro značku Mustang se tak stalo v roce 1948, kdy se vojenské kalhoty staly základem pro první džíny Mustang. Zájem o tyto džíny byl neuvěřitelný. Značka Mustang tak zaznamenala svůj první velký úspěch. V roce 1958 byla značka Mustang patentovaná a uvedena na trh. Inspirací pro tuto značku se stal "divoký západ". Takže není pochyb o tom, proč se symbolem značky stal americký kůň.

V roce 1994 se tato značka rozrostla a začala se věnovat i obuvnickému průmyslu, kdy udělila licencí výrobci obuvi 2Go Shoe Company. Kolekce obuvi značky Mustang vás zaujme kombinací barev a materiálů a dále komfortem každodenního nošení. Mustang se vyznačuje především širokou kolekcí tenisek, se kterými budete vždy dokonale sladěni. Samozřejmě u této značky si zákazník snadno vybere i jiný typ obuvi. Do kolekce Mustang patří široká škála kozaček, kotníčkových bot, i tzv. farmářek, dále polobotky, balerínky, sandálky, žabky, atd. Zkrátka u této značky naleznete jakýkoli model, díky tomu je tato značka úspěšná v mnoha zemích.


Hispanitas

Historie této značky sahá až do roku 1925, kdy Alfonsi Chico de Guzmán založil malý rodinný podnik na výrobu dámské obuvi. Jedná se o první generaci rodinného podniku ve španělské provincii Alicante. Alicante je především známé pro své zkušené ševce.

Symbolem značky Hispanitas se na konci 20. století staly mokasíny. Kdy s nápadem vyrábět ploché mokasiny přišel v 50. a 60. letech Francisco Chico de Guzmán. První nejznámější mokasíny Kiowa se poté staly naprostou ikonou pro obuvnický průmysl.

Značka Hispanitas klade velký důraz na heslo: "Vyrobeno ve Španělsku". Hispanitas vedle moderních výrobních technologií stále sleduje i tradiční řemeslné techniky. Zkušenosti a dovednosti zajištují výsledek s vysokým stupněm kvality. Hispanitas je symbolem pro ženy, které si potrpí na vysokou kvalitu, praktičnost, univerzálnost a nadčasový a originální design. V 21. století značka Hispanitas získala celosvětové povědomí a postupně se dostavá do mysli české a slovenské klientely.