01

Jak to všechno začalo

Jeden kamarád mě nechal na holičkách a druhy mě naivně poradil.

V po revolučních letech, kdy jsme měli všichni chuť něco dokázat, jsem se  do toho pustil i já. S kamarádem jsme připravovali naši novou firmu, ale „nějak nedopadlo" a jak to v životě bývá, objevil se jiný kamarád a ten mi poradil, "udělej velkoobchod s botami, mám prodejnu a nemůžu sehnat boty." Jako argument uvádí „v Jižních Čechách žádný není". A tak jsem se stal botařem. Že to bude na cely život jsem opravdu nečekal. Na začátku jsem o botách věděl jen to, že mám velikost 45 a nyní po 25 letech, jsem již třetí volební období prezidentem České obuvnické a kožedělné asociace.

A pak, že se zázraky nedějí. Nutno dodat, že to fakt chce makat a jen tak se z ničeho nepo....


Současnost

Máme radost z našich zajímavých a úspěšných značek, které můžeme oficiálně zastupovat. Jejich rozdílné zaměření se skvěle doplňuje a na prodejnách si nekonkurují. Naše nejznámější a nejrozšířenější značka v českých a slovenských obchodech s obuví je Mustang. Seznam prodejců najdete na www.mustangshoes.cz

Mustang - Jeans móda pro mladou a střední generaci.
Hispanitas - Fashion brand pro vyzrálou a sebevědomou ženu, která se chce odlišit.
Marila - Casual móda pro každodenní nošení pro všechny věkové skupiny.
Venus - Stylová a pohodlná obuv pro ženy všeho věku.
Macarena - Španělská fashion brand zaměřena na espadrilky.

Protože chceme naše značky prodávat ve svých prodejnách, vznikl projekt Shoemaker. Ten zastřešuje naše sesterská firma BIBO Stores s.r.o. V roce 2011 jsme pod značkou SHOEMAKER otevřeli novou prodejnu v Písku a v roce 2012 v Táboře. Ve stejném roce jsme spustili e-shop SHOEMAKER. Poslední novinkou je otevření prvního RIEKER Storu v Táboře, jedná se o speciálku značky RIEKER.

Zde uvidíte zajímavé kousky obuvi našich značek www.shoemaker.cz.

02